Reklamları Kapat!

SUT (2008) – TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ WWW.FİLMİNDİRİM.COM İYİ SEYİRLER DİLER

GENEL BİLGİLER

2 Ocak 2009

2008 – Türkiye ,  Almanya ,  Fransa

Dram

98 Dak.

Semih Kaplanoğlu

Saadet Işıl Aksoy ,  Başak Köklükaya ,  Tülin Özen , Melih Selçuk ,  Rıza Akın

Semih Kaplanoğlu ,  Orçun Köksal

Semih Kaplanoğlu ,  Emre Yeksan

FİLMİN ÖZETİ 

SUT Genç Yusuf , annesi Fatma ‘nın kasabadaki istasyon şefi ile yaşadığı gizli ilişkiyi keşfedince ne yapacağını şaşırır. İçinde yetiştiği erkek egemen kültürün gelenekleri yönünde mi davranacaktır yoksa son yıllarda Anadolu’da da yaşanan modernleşmenin getirdiği yeni bakış açısıyla mı?

SUT Yusuf ile annesi, Yusuf’un yıllar önce ölen babasından kalan ineklerin sütüyle geçinmeye çalışmaktadırlar. Yaşadıkları İç Anadolu kasabası son yıllarda etrafta kurulan sanayi tesisleri nedeniyle modernleşirken geleneksel üretim yöntemleri ve bazı meslekler hızla yok olmaktadır.

SUT Liseyi bitirdikten sonra üniversite imtahanını kazanamayan Yusuf’un büyük bir tutku ile yazdığı şiirler, adını sanını kimsenin duymadığı bazı edebiyat dergilerinde SUT yayınlanmaktadır. Ama ne şiirin ne de değeri günden güne düşen sütün Fatma ve Yusuf’a bir katkısı vardır.

SUT Fatma, istasyon şefine duyduğu aşkla kadınlığını hatırlar ve hızla değişir. Annesinin ilgisinin kendisinden başka bir erkeğe yöneldiğini geç de olsa fark eden Yusuf, askerlik yoklaması ve muayene için apar topar büyük şehre gitmek zorunda kalır.
Şehirde şiire meraklı, üniversiteli genç kız Semra ile tanışır ama bu heyecan kısa sürer; çocukken yaşadığı ateşli bir hastalık nedeni ile askerlik yapamayacağı ortaya çıkınca kasabaya geri döner.

Genç Yusuf değişimin acısıyla baş etmenin yolunu bulabilecek midir?

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ

TURBOBİT : http://turbobit.net/7d5h5v0qj8ro.html

Film Bilgileri
SUT (2008) – TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

SUT (2008) – TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ |HD|

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ WWW.FİLMİNDİRİM.COM İYİ SEYİRLER DİLER GENEL BİLGİLER Vizyon Tarihi:2 Ocak 2009 Yapımı:2008 – Türkiye ,  Almanya ,  Fransa Tür:Dram Süre:98 Dak. Yönetmen:Semih Kaplanoğlu Oyuncular:Saadet Işıl Aksoy ,  Başak Köklükaya ,  Tülin Özen , Melih Selçuk ,  Rıza Akın Senaryo:Semih Kaplanoğlu ,  Orçun Köksal Yapımcı:Semih Kaplanoğlu ,  Emre Yeksan FİLMİN […]

Kategori: DRAM

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 578 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.