Reklamları Kapat!

SEN BENİM HERŞEYİMSİN (2016) TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ WWW.FİLMİNDİRİM.COM İYİ SEYİRLER DİLER

GENEL BİLGİLER

9 Aralık 2016

2016 – Türkiye

Dram ,  Komedi

107 Dak.

Tolga Örnek

Tolga Çevik ,  Melis Birkan ,  Cengiz Bozkurt ,  Tuna Çevik ,  Reha Özcan

Tolga Örnek

Kemal Kaplanoğlu

FİLMİN ÖZETİ

SEN BENİM HERŞEYİMSİN Küçük yaşlarda babasını kaybeden, ancak babasının hayattaki tüm korkularıyla yüzleşmesini salık veren öğüdünü hiçbir zaman unutmayan Sedat (Tolga Çevik) Çıralı, Kemer’de tek başına yaşamaktadır. Ancak babasının öğüdünü hiçbir zaman tutamamış, yüzeysel ve gündelik ilişkilerle ömrünü geçirmektedir. Sedat’ın hayatı, eski bir ilişkisinden doğan çocuğunu kucağında bulduğu gün tamamen değişir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

SEN BENİM HERŞEYİMSİN Hiç beklemediği bir anda kendisini “baba” olarak bulan genç adam, kızı için adeta bir hayal dünyası kuracak, ona bakabilmek için hayattaki korkularıyla yüzleşmesi gerekecektir. Yıllar içinde kızına büyük bir sevgiyle bağlanan Sedat, kızının annesi günün birinde çıkıp geldiğinde kızını kaybetmemek için her şeyi yapacaktır.
Sen Benim HerŞeyimsin, 2013 Meksika yapımı Çocuk Büyütme Rehberi (Instructions Not Included) filminden Tolga Örnek tarafından uyarlanarak çekildi.

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ

TURBOBİT : http://turbobit.net/9g8wwn8ycir7.html

ADMİN YORUMU : STAND UP LARLA TANIDIGIMIZ TOLGA ÇEVİK’İN 2. FİLM DENEMESİ SİTEMİZDE SİZLERİN SEYRİNE SUNDUK. STAND UPLARINDAKİ KADAR OLMASA DA BANA GÖRE İLK FİLMİNDEN DAHA GERÇEKÇİ DRAM VE KOMEDİ BİRLEŞİMİ OLMUŞ İZLENİLMESİ TAVSİYE OLUNUR ….

Film Bilgileri
SEN BENİM HERŞEYİMSİN (2016) TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

SEN BENİM HERŞEYİMSİN (2016) TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ |HD|

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ WWW.FİLMİNDİRİM.COM İYİ SEYİRLER DİLER GENEL BİLGİLER Vizyon Tarihi:9 Aralık 2016 Yapımı:2016 – Türkiye Tür:Dram ,  Komedi Süre:107 Dak. Yönetmen:Tolga Örnek Oyuncular:Tolga Çevik ,  Melis Birkan ,  Cengiz Bozkurt ,  Tuna Çevik ,  Reha Özcan Senaryo:Tolga Örnek Yapımcı:Kemal Kaplanoğlu FİLMİN ÖZETİ SEN BENİM HERŞEYİMSİN Küçük yaşlarda babasını kaybeden, […]

Kategori: DRAM, KOMEDİ

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 584 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.