SAHİL GÜVENLİK (2017) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com’DA SAHİL GÜVENLİK 2017 İZLEME VAKTİ … İYİ SEYİRLER

GENEL BİLGİLER

2 Haziran 2017

2017 – ABD

Aksiyon ,  Dram ,  Komedi ,  Macera

116 Dak.

Seth Gordon

Dwayne Johnson ,  Zac Efron ,  Alexandra Daddario , Priyanka Chopra ,  Kelly Rohrbach

Robert Ben Garant ,  Mark Swift ,  Justin Malen ,  Damian Shannon

Dwayne Johnson ,  Beau Flynn

Baywatch Movie

 

FİLMİN ÖZETİ

SAHİL GÜVENLİK TEK PART İZLE. Son derece iyi ve işini severek yapan bir cankurtaran olan Mitch Buchanon ılan eski olimpiyat şampiyonu yüzücü Matt Brody  ile yıldızları ilk başta barışmaz. Plajın sahibi el değiştirip Victoria Leeds adında bir kadına geçtikten sonra sahilde daha önce olmayan uyuşturucu kullanımı ve cinayetler başlamıştır. Durumu yolunu koymak isteyen Mitch, Matt ile tüm fikir ayrılıklarını bir kenara bırakarak tehlikeli bir çeteyle mücadele edecek, kendi yetkilerini aşarak adeta polis gibi savaşacaktır.

ADMİNİN YORUMU : DWAYNE JOHNSON FİLMLERİ GÖZÜ KAPALI İZLENİLMESİ GEREKEN NİTELİKTE OLDUĞU İÇİN SİZ DEĞERLİ FİLMSEVERLERİN BU FİLMİ KAÇIRMAMALARINI TAVSİYE EDERİM. 

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

SAHİL GÜVENLİK TEK PART İZLE. Son derece iyi ve işini severek yapan bir cankurtaran olan Mitch Buchanon, kendisi gibi işinde en iyilerden oluşan bir ekibin liderliğini yapmaktadır. Ekibe yeni katılan eski olimpiyat şampiyonu yüzücü Matt Brody ile yıldızları ilk başta barışmaz. Plajın sahibi el değiştirip Victoria Leeds adında bir kadına geçtikten sonra sahilde daha önce olmayan uyuşturucu kullanımı ve cinayetler başlamıştır. Durumu yolunu koymak isteyen Mitch, Matt ile tüm fikir ayrılıklarını bir kenara bırakarak tehlikeli bir çeteyle mücadele edecek, kendi yetkilerini aşarak adeta polis gibi savaşacaktır.

ADMİNİN YORUMU : DWAYNE JOHNSON FİLMLERİ GÖZÜ KAPALI İZLENİLMESİ GEREKEN NİTELİKTE OLDUĞU İÇİN SİZ DEĞERLİ FİLMSEVERLERİN BU FİLMİ KAÇIRMAMALARINI TAVSİYE EDERİM. 

İZLEDİKTEN SONRA FİLM HAKKINDA YORUM YAPMANIZ FİLMİ İZLEYECEK OLAN DİĞER KİŞİLERE DE YOL GÖSTERECEKTİR . ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER İYİ SEYİRLER

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ

TURBOBİT : TELİF HAKKI NEDENİYLE KALDIRILMIŞTIR

TEK PART BEDAVA İSTER İZLE İSTER İNDİR 

OPENLOAD.CO : https://openload.co/f/I65DXFT7NN4

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir