Reklamları Kapat!

OFLU HOCANIN ŞİFRESİ 2 (2016) TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ WWW.FİLMİNDİRİM.COM İYİ SEYİRLER DİLER

GENEL BİLGİLER

13 Mayıs 2016

2016 – Türkiye

Komedi

110 Dak.

Adem Kılıç

Köksal Engür ,  Mehtap Bayri ,  Çetin Altay ,  Başak Daşman ,  Buket Dereoğlu

Zeynep Kaya

FİLMİN ÖZETİ

Ahmet, başkanlığı kaptırdığı için hala Oflu’ya çok kızgındır. Oflu Hoca yüzünden hem itibarını hem parasını kaybetmiştir. Tekrar başkan olmanın yollarını ararken zengin müteahhit İdris, oğlu Şaban’a Nur’u ister. Ahmet kendini kurtarmak için hemen kabul eder. Durumu öğrenen Kadir ve Oflu Nur’u kaçırmaya karar verirler.Ama Nur’u kaçırırken yanlışlıkla Ahmet’in halasını kaçırırlar. Hala, Ali Osman’a evvelden beri aşıktır, onunla evlenmek ister. Ama Ali Osman bu durumu istememektedir. Hala, Ali Osman’ı ikna ederse Arsin’deki arsaları Ahmet’in üstüne yapacağını söyler.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

Teklifi duyan Ahmet hemen çark eder, Oflu’ya babasını bu evliliğe ikna ederse Nur’u Kadir’e vereceğini söyler. Ama aklında başka bir plan vardır. Nikah hazırlıkları başlar. Ahmet’in keyfi yerindedir. Önce Emine halayla Ali Osman’ın nikahını kıydıracak sıra Kadir ve Nur’un nikahına geldiğinde nikah kıyılmadan duruma el koyacaktır. Niyeti Nur’u Şaban’la evlendirmektir. Ama planı ters teper, Ali Osman ve Oflu Ahmet’in hinlik peşinde olduğunu anlamış, ona oyun oynamışlardır.Başrollerini Çetin Altay, Köksal Engür, Ahmet Varlı, Başak Daşman, Mehtap Bayri’nin üstlendiği filmin yönetmenliğini Adem Kılıç üstleniyor.

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ

TURBOBİT dosya telif hakkı sebebıyle kaldırılmıstr.

Film Bilgileri
OFLU HOCANIN ŞİFRESİ 2 (2016) TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

OFLU HOCANIN ŞİFRESİ 2 (2016) TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ |HD|

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ WWW.FİLMİNDİRİM.COM İYİ SEYİRLER DİLER GENEL BİLGİLER Vizyon Tarihi:13 Mayıs 2016 Yapımı:2016 – Türkiye Tür:Komedi Süre:110 Dak. Yönetmen:Adem Kılıç Oyuncular:Köksal Engür ,  Mehtap Bayri ,  Çetin Altay ,  Başak Daşman ,  Buket Dereoğlu Senaryo:Zeynep Kaya FİLMİN ÖZETİ Ahmet, başkanlığı kaptırdığı için hala Oflu’ya çok kızgındır. Oflu Hoca yüzünden […]

Kategori: KOMEDİ

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 578 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.