Reklamları Kapat!

MR.BEAN TATİLDE (2007) TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER

GENEL BİLGİLER

18 Mayıs 2007

2007 – İngiltere ,  Fransa ,  Almanya

Aile ,  Komedi

90 Dak.

Steve Bendelack

Willem Dafoe ,  Rowan Atkinson ,  Emma de Caunes , Max Baldry ,  Karel Roden

Simon McBurney ,  Robin Driscoll

Simon McBurney ,  Tim Bevan

FİLMİN ÖZETİ

Her macerasında çok komik deneyimler yaşayan talihsiz kahramanımız Mr. Bean, yeni macerasında Fransız Riviera’sına tatile gider. Amacı tatilini yaparken bir yandan da film çekmektir. Ancak sinemasal amaçlarla ve niyetlerle çıktığı bu Avrupa macerasında da beklemediği komik tuzaklara düşecektir. Londra’nın sıkıcı ve nemli havasından bıkkınlık getiren Mr. Bean, valizlerini ve kamerasını yüklendiği gibi plajlarda güneşlenmek için Güney Fransa’nın (Cannes’ın) yolunu tutar. Ancak yolculuğu zannettiği kadar sıradan,sakin,sorunsuz,tekdüze, kazasız belasız ve rutin geçmez. Mr. Bean’ın diğer maceralarında olduğu gibi hiçbir şey yolunda gitmez. Türlü türlü şanssızlıkların ve talihsiz tesadüflerin birbirini kovalaması üzerine Mr. Bean Güney Fransa’da çekmeyi düşündüğü avangart filmini neredeyse yapamayacak hale gelir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

Mr. Bean’ın tatil yapacağı mekana Romanyalı bir film yönetmeninin küçük oğlu ve gelecek vaad eden güzel bir yıldız adayı da birlikte gelince Mr. Bean yanlış anlaşılır. Kimileri onun çocuk kaçırdığını; kimileri de ünlü bir yönetmen olduğunu zanneder. Yarattığı kargaşa ortamıyla Fransız sahillerinin huzurlu ve sakin ortamının altını üstüne getirdikten sonra durumu açıklamak yine Mr. Bean’e düşer. Jandarma tarafından gözaltına alınacak mıdır, yoksa bu olaylar zinciri Mr. Bean’in Cannes Film Festivali büyük ödülü Altın Palmiye’yi kazanmasıyla mı sonuçlanacaktır?

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ

TURBOBİT : http://turbobit.net/nmaybo5zjswj.html

Film Bilgileri
MR.BEAN TATİLDE (2007) TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

MR.BEAN TATİLDE (2007) TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ |HD|

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER GENEL BİLGİLER Vizyon Tarihi:18 Mayıs 2007 Yapımı:2007 – İngiltere ,  Fransa ,  Almanya Tür:Aile ,  Komedi Süre:90 Dak. Yönetmen:Steve Bendelack Oyuncular:Willem Dafoe ,  Rowan Atkinson ,  Emma de Caunes , Max Baldry ,  Karel Roden Senaryo:Simon McBurney ,  Robin Driscoll Yapımcı:Simon McBurney ,  Tim […]

Kategori: KOMEDİ

Etiketler:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 584 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.