Reklamları Kapat!

MASTER (2016) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER

GENEL BİLGİLER

2016 – Güney Kore

Aksiyon ,  Dram ,  Gerilim ,  Suç

143 Dak.

Jo Ui-seok

Lee Byung-hun ,  Kang Dong-Won ,  Kim Woo-bin ,  Oh Dal-su ,  Jin Kyeong

Jo Ui-seok ,  Kim Hyun-Duk

CJ Entertainment ,  Baek Ji-Sun

Usta

FİLMİN ÖZETİ

Entelektüel bir suç soruşturma ekibi Won Network adındaki bir şirketinin peşine düşer. Şirket büyük bir dolandırıcılık olayına karışmıştır.Entelektüel bir suç soruşturma ekibi Won Network adındaki bir şirketinin peşine düşer. Şirket büyük bir dolandırıcılık olayına karışmıştır.Entelektüel bir suç soruşturma ekibi Won Network adındaki bir şirketinin peşine düşer. Şirket büyük bir dolandırıcılık olayına karışmıştır.Entelektüel bir suç soruşturma ekibi Won Network adındaki bir şirketinin peşine düşer. Şirket büyük bir dolandırıcılık olayına karışmıştır.Entelektüel bir suç soruşturma ekibi Won Network adındaki bir şirketinin peşine düşer. Şirket büyük bir dolandırıcılık olayına karışmıştır.Entelektüel bir suç soruşturma ekibi Won Network adındaki bir şirketinin peşine düşer. Şirket büyük bir dolandırıcılık olayına karışmıştır.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

Entelektüel bir suç soruşturma ekibi Won Network adındaki bir şirketinin peşine düşer. Şirket büyük bir dolandırıcılık olayına karışmıştır.Entelektüel bir suç soruşturma ekibi Won Network adındaki bir şirketinin peşine düşer. Şirket büyük bir dolandırıcılık olayına karışmıştır.Entelektüel bir suç soruşturma ekibi Won Network adındaki bir şirketinin peşine düşer. Şirket büyük bir dolandırıcılık olayına karışmıştır.Entelektüel bir suç soruşturma ekibi Won Network adındaki bir şirketinin peşine düşer. Şirket büyük bir dolandırıcılık olayına karışmıştır.

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ

TURBOBİT : http://turbobit.net/xg0te35kblre.html

TEK PART BEDAVA İSTER İZLE İSTER İNDİR

OPENLOAD.CO : https://openload.co/f/zSlrqOMeUi4

Film Bilgileri
MASTER (2016) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR

MASTER (2016) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR |HD|

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER GENEL BİLGİLER Yapımı:2016 – Güney Kore Tür:Aksiyon ,  Dram ,  Gerilim ,  Suç Süre:143 Dak. Yönetmen:Jo Ui-seok Oyuncular:Lee Byung-hun ,  Kang Dong-Won ,  Kim Woo-bin ,  Oh Dal-su ,  Jin Kyeong Senaryo:Jo Ui-seok ,  Kim Hyun-Duk Yapımcı:CJ Entertainment ,  Baek Ji-Sun Diğer Adı:Usta FİLMİN ÖZETİ Entelektüel bir suç soruşturma ekibi Won Network adındaki bir şirketinin peşine düşer. Şirket büyük bir dolandırıcılık olayına karışmıştır.Entelektüel bir […]

Kategori: AKSİYON, DRAM, MACERA

Etiketler:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 584 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.