Reklamları Kapat!

KESİK (2014) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER

GENEL BİLGİLER

5 Aralık 2014

2014 – Almanya

Dram

138 Dak.

Fatih Akın

Tahar Rahim ,  Simon Abkarian ,  Makram Khoury , Kevork Malikyan ,  Bartu Küçükçağlayan

Fatih Akın ,  Mardik Martin

Fatih Akın

FİLMİN ÖZETİ

1915’teki Ermeni tehciri sonucunda memleketi Mardin’den ayrılmak zorunda kalan Nazaret Manoogian (Tahar Rahim) şans eseri hayatta kalmış ancak karısını ve ikiz kızlarını kaybetmiştir. Günün birinde kızlarının hayatta olduğuna dair bir ipucu ele geçirir. Bunun arkasından Nazaret, kızlarını bulabilmek için çok uzun bir yolculuğa çıkar.1915’teki Ermeni tehciri sonucunda memleketi Mardin’den ayrılmak zorunda kalan Nazaret Manoogian (Tahar Rahim) şans eseri hayatta kalmış ancak karısını ve ikiz kızlarını kaybetmiştir. Günün birinde kızlarının hayatta olduğuna dair bir ipucu ele geçirir. Bunun arkasından Nazaret, kızlarını bulabilmek için çok uzun bir yolculuğa çıkar.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

1915’teki Ermeni tehciri sonucunda memleketi Mardin’den ayrılmak zorunda kalan Nazaret Manoogian (Tahar Rahim) şans eseri hayatta kalmış ancak karısını ve ikiz kızlarını kaybetmiştir. Günün birinde kızlarının hayatta olduğuna dair bir ipucu ele geçirir. Bunun arkasından Nazaret, kızlarını bulabilmek için çok uzun bir yolculuğa çıkar.

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ

TURBOBİT : http://turbobit.net/c3jw1bb7zi13.html

TEK PART BEDAVA İSTER İZLE İSTER İNDİR

OPENLOAD.CO : https://openload.co/f/jsBnWXY7Aq8

Film Bilgileri
KESİK (2014) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR

KESİK (2014) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR |HD|

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER GENEL BİLGİLER Vizyon Tarihi:5 Aralık 2014 Yapımı:2014 – Almanya Tür:Dram Süre:138 Dak. Yönetmen:Fatih Akın Oyuncular:Tahar Rahim ,  Simon Abkarian ,  Makram Khoury , Kevork Malikyan ,  Bartu Küçükçağlayan Senaryo:Fatih Akın ,  Mardik Martin Yapımcı:Fatih Akın FİLMİN ÖZETİ 1915’teki Ermeni tehciri sonucunda memleketi Mardin’den ayrılmak zorunda kalan Nazaret Manoogian (Tahar Rahim) şans eseri hayatta kalmış ancak karısını […]

Kategori: DRAM

Etiketler:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 584 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.