Reklamları Kapat!

KAPAN (2017) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER

GENEL BİLGİLER

21 Nisan 2017

2017 – ABD

Korku

104 Dak.

Jordan Peele

Daniel Kaluuya ,  Allison Williams ,  Catherine Keener , Bradley Whitford ,  Caleb Landry Jones

Jordan Peele

Jason Blum ,  Sean McKittrick

FİLMİN ÖZETİ

Genç bir siyah olan Chris (Daniel Kaluuya), beya kız arkadaşı Rose’la (Allison Williams) birlikte, kızın ailesinin yanına, onlarla tanışmaya gider. Ancak bu kasabada tuhaf birşeyler vardır, burada yaşayan siyahlar, gizemli bir şekilde ortadan kaybolmaktadır. Burada yaşayan bir başka siyah, Chris’ten bir an önce oradan kaçmasını ister, ancak bu basit bir iş olmayacaktır.Genç bir siyah olan Chris (Daniel Kaluuya), beya kız arkadaşı Rose’la (Allison Williams) birlikte, kızın ailesinin yanına, onlarla tanışmaya gider. Ancak bu kasabada tuhaf birşeyler vardır, burada yaşayan siyahlar, gizemli bir şekilde ortadan kaybolmaktadır. Burada yaşayan bir başka siyah, Chris’ten bir an önce oradan kaçmasını ister, ancak bu basit bir iş olmayacaktır.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

Genç bir siyah olan Chris (Daniel Kaluuya), beya kız arkadaşı Rose’la (Allison Williams) birlikte, kızın ailesinin yanına, onlarla tanışmaya gider. Ancak bu kasabada tuhaf birşeyler vardır, burada yaşayan siyahlar, gizemli bir şekilde ortadan kaybolmaktadır. Burada yaşayan bir başka siyah, Chris’ten bir an önce oradan kaçmasını ister, ancak bu basit bir iş olmayacaktır.

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ

TURBOBİT : http://turbobit.net/xfizm0fapam2.html 

TEK PART BEDAVA İSTER İZLE İSTER İNDİR

OPENLOAD.CO : https://openload.co/f/4XAvoNlmejs

Film Bilgileri
KAPAN (2017) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR

KAPAN (2017) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR |HD|

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER GENEL BİLGİLER Vizyon Tarihi:21 Nisan 2017 Yapımı:2017 – ABD Tür:Korku Süre:104 Dak. Yönetmen:Jordan Peele Oyuncular:Daniel Kaluuya ,  Allison Williams ,  Catherine Keener , Bradley Whitford ,  Caleb Landry Jones Senaryo:Jordan Peele Yapımcı:Jason Blum ,  Sean McKittrick FİLMİN ÖZETİ Genç bir siyah olan Chris (Daniel Kaluuya), beya kız arkadaşı Rose’la (Allison Williams) birlikte, kızın ailesinin yanına, onlarla […]

Kategori: KORKU

Etiketler:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 584 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.