Reklamları Kapat!

İYİ BİR YIL – TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER

GENEL BİLGİLER

10 Kasım 2006

2006 – ABD ,  İngiltere

Dram ,  Komedi ,  Romantik

117 Dak.

Ridley Scott

Russell Crowe ,  Marion Cotillard ,  Freddie Highmore , Abbie Cornish ,  Richard Coyle

Peter Mayle ,  Marc Klein

Ridley Scott ,  Erin Upson

FİLMİN ÖZETİ 

Kendinden emin ve burnu havada, yakışıklı bir borsacı olan, Max Skinner Londra borsasında spekülasyonlar yaparak büyük paralar kazanmaktadır. Son fethinde ise bir çok rakibini buyuk kayıplara uğratmıştır. Max’in zaferi felsefesi ile aynı yöndedir: en önemli şey kazanmaktır ve hayatta başka hiçbir şeyin kıymeti yoktur. Büyük zaferin hemen ardından Max Fransa’da yaşayan büyük amcasının öldüğüne dair üzücü bir haber alır. Henry Amca Max’ın en yakın akrabasıdır ve bütün çocukluğu onun hatıralarıyla doludur. Max bir yandan eksantrik amcasıyla dolu çocukluk hatıralarını anımsarken bir yandan da şatoda geçecek bir hayatın nasıl bir hayat olacağı konusunda araştırmalar yapmaktadır. Londra’da onu bekleyen geleceği değişecek belki de oradaki herşeyinden vazgeçecektir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

Max bulutlu geleceğinden kaçıp, bu inanılmaz güzellikteki şatodan yeni bir kazanç sağlamayı düşünürken hiç hesapta olmayan ve daha once tanımadığı bir akrabası çıkagelir. Kaliforniya’lı bir kız olan Christie Roberts amcasının gayri meşru kızı olduğunu iddia etmektedir. Bir yandan şatonun gizli zenginliklerini ondan uzak tutmaya çalışan Max diğer yandan Provence’in yerlisi olan güzel bir kıza gönlünü kaptırır. Aşk şarap kadar lezzetli ve şarap kadar hızlı kana karışmaktadır.

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ

TURBOBİT : http://turbobit.net/szmf0gz6rik4.html

Film Bilgileri
İYİ BİR YIL – TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

İYİ BİR YIL – TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ |HD|

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER GENEL BİLGİLER Vizyon Tarihi:10 Kasım 2006 Yapımı:2006 – ABD ,  İngiltere Tür:Dram ,  Komedi ,  Romantik Süre:117 Dak. Yönetmen:Ridley Scott Oyuncular:Russell Crowe ,  Marion Cotillard ,  Freddie Highmore , Abbie Cornish ,  Richard Coyle Senaryo:Peter Mayle ,  Marc Klein Yapımcı:Ridley Scott ,  Erin Upson […]

Kategori: DRAM, KOMEDİ, ROMANTİK

Etiketler:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 584 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.