Reklamları Kapat!

İMKANSIZ OLASILIK (2015) TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ WWW.FİLMİNDİRİM.COM İYİ SEYİRLER DİLER

GENEL BİLGİLER

2016 – Türkiye

Dram ,  Komedi

96 Dak.

M. Murat Şenöy

Serkan Ercan ,  Yağız Atakan Savaş ,  Ergun Kuyucu , Müge Bayramoğlu ,  Osman Albayrak

 –

Güneş Zaid

FİLMİN ÖZETİ

Film, kendi okuduğu liseye yıllar sonra öğretmen olarak gelen Tarık’ın acı hatıralarını ve kaybettiklerini yeniden hatırladığı o semtte, okuldaki öğrencilerini kurtarma hikayesini anlatır. Karşılaştığı “İmkansız olasılık” denebilecek olaylara karşı matematik öğretmeni Tarık, umudunu hiç kaybetmeden aynı yolda ilerler. Uyuşturucu belasına kapılmış sürüklenip giden öğrencilerine birer değer olduklarını onları kazanarak göstermeye çalışacaktır.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

Herkesin umudunu kestiği bu öğrenciler Abdullah, Fatma, İsmail, Reis ve daha birçoğu öğretmenleri Tarık sayesinde kendilerinin farkına varacaklardır. Bir matematik öğretmeni yalnızca matematik dersi vermenin ötesine geçip onların adeta hayat dersinden geçmelerini sağlamaya çalışacaktır. İmkansız Olasılık hayatın yalnızca size söylenenlerden ibaret olmadığının ve kötülüğün siz istediğiniz sürece sizi ele geçirebileceğinin, buna karşı koymanın sizin elinizde olduğunun örneğini, bir matematik öğretmeninin hikayesi üzerinden anlatmaya çalışır.
Yönetmenliğini Murat Şenöy’ün üstlendiği filmin senaryosu Türkay Saydemer’e ait.Filmin başrolünde ise Serkan Ercan yer alıyor.

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ

TURBOBİT http://turbobit.net/rryh23rxejtz.html

Film Bilgileri
İMKANSIZ OLASILIK (2015) TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

İMKANSIZ OLASILIK (2015) TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ |HD|

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ WWW.FİLMİNDİRİM.COM İYİ SEYİRLER DİLER GENEL BİLGİLER Yapımı:2016 – Türkiye Tür:Dram ,  Komedi Süre:96 Dak. Yönetmen:M. Murat Şenöy Oyuncular:Serkan Ercan ,  Yağız Atakan Savaş ,  Ergun Kuyucu , Müge Bayramoğlu ,  Osman Albayrak Senaryo: – Yapımcı:Güneş Zaid FİLMİN ÖZETİ Film, kendi okuduğu liseye yıllar sonra öğretmen olarak gelen Tarık’ın acı […]

Kategori: DRAM, KOMEDİ

Etiketler:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 578 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.