Reklamları Kapat!

HAYAT – LİFE (2017) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER

GENEL BİLGİLER

24 Mart 2017

2017 – ABD

Bilim Kurgu ,  Gerilim ,  Korku

104 Dak.

Daniel Espinosa

Jake Gyllenhaal ,  Ryan Reynolds ,  Rebecca Ferguson , Hiroyuki Sanada ,  Naoko Mori

Rhett Reese ,  Paul Wernick

Julie Lynn ,  Bonnie Curtis

FİLMİN ÖZETİ

Uluslararası Uzay İstasyonu’nun 6 üyesi, Pilgrim Uzay Aracı aracılığıyla Mars’tan getirilen bir örneği incelerken büyük bir keşfe imza atar: Bu örnek biyolojik özellikler göstermektedir, yani Mars’ta hayat olduğunun kuşku götürmez bir kanıtıdır. Ancak bir süre sonra mürettebatı ölüm kalım mücadelesi verecekleri bir süreç beklemektedir, nitekim Mars’tan gelen ‘örnek’ zannettiklerinden çok daha zeki ve kuvvetlidir.Uluslararası Uzay İstasyonu’nun 6 üyesi, Pilgrim Uzay Aracı aracılığıyla Mars’tan getirilen bir örneği incelerken büyük bir keşfe imza atar: Bu örnek biyolojik özellikler göstermektedir, yani Mars’ta hayat olduğunun kuşku götürmez bir kanıtıdır. Ancak bir süre sonra mürettebatı ölüm kalım mücadelesi verecekleri bir süreç beklemektedir, nitekim Mars’tan gelen ‘örnek’ zannettiklerinden çok daha zeki ve kuvvetlidir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

Uluslararası Uzay İstasyonu’nun 6 üyesi, Pilgrim Uzay Aracı aracılığıyla Mars’tan getirilen bir örneği incelerken büyük bir keşfe imza atar: Bu örnek biyolojik özellikler göstermektedir, yani Mars’ta hayat olduğunun kuşku götürmez bir kanıtıdır. Ancak bir süre sonra mürettebatı ölüm kalım mücadelesi verecekleri bir süreç beklemektedir, nitekim Mars’tan gelen ‘örnek’ zannettiklerinden çok daha zeki ve kuvvetlidir.

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ

TURBOBİT : http://turbobit.net/j9za5wqiuovs.html

TEK PART BEDAVA İSTER İZLE İSTER İNDİR

OPENLOAD.CO : https://openload.co/f/-OlFQTFGmRo

Film Bilgileri
HAYAT – LİFE (2017) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR

HAYAT – LİFE (2017) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR |HD|

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER GENEL BİLGİLER Vizyon Tarihi:24 Mart 2017 Yapımı:2017 – ABD Tür:Bilim Kurgu ,  Gerilim ,  Korku Süre:104 Dak. Yönetmen:Daniel Espinosa Oyuncular:Jake Gyllenhaal ,  Ryan Reynolds ,  Rebecca Ferguson , Hiroyuki Sanada ,  Naoko Mori Senaryo:Rhett Reese ,  Paul Wernick Yapımcı:Julie Lynn ,  Bonnie Curtis FİLMİN ÖZETİ Uluslararası Uzay İstasyonu’nun 6 üyesi, Pilgrim Uzay Aracı aracılığıyla Mars’tan getirilen bir örneği incelerken büyük bir keşfe […]

Kategori: BİLİM KURGU, KORKU, MACERA

Etiketler:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 584 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.