Reklamları Kapat!

HASRET BİTTİ TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ WWW.FİLMİNDİRİM.COM İYİ SEYİRLER DİLER

GENEL BİLGİLER

23 Aralık 2016

2016Türkiye

Komedi ,  Romantik

101 Dak.

Ayhan Özen

Ceyda Ateş ,  Haldun Boysan ,  Kemal Uçar ,  Ferdi Sancar ,  Müge Esmeray

Zeynep Yalgın

Özcan Asıltürk

FİLMİN ÖZETİ

HASRET BİTTİ Yıllardır Almanya’da gurbetçi olarak yaşayan Bitti ailesi, baba Halim Bitti’nin Alman damat korkusu nedeniyle yaptığı baskılar sonucunda Türkiye’ye kesin dönüş yapar. Aileyi Şahane Bitti’nin kardeşi, çocukların dayısı ve Halim’in kardeşi gibi sevdiği kayınbiraderi Çetin Ceviz karşılar. İsminin aksine son derece saf, iyi niyetli, biraz işgüzar ve beceriksiz bir genç olan Çetin bugüne dek herhangi bir düzen kuramamıştır. Hayattaki tek akrabaları olan ablası, eniştesi ve çocukların gelişine çok sevinir. Bundan sonra hep beraber olacaklardır.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

HASRET BİTTİ  Çetin oldum olası küçük bir restoran açmak isteyen eniştesi için daha O Almanya’da iken harika bir yer bulmuştur. Üstelik sahipleri de çok iyi insanlardır; Amerika’da yaşayan iş adamı Mutlu Pektemiz ve onun güzel kız kardeşi Duru. Çetin ve Duru arasında kısa sürede bir aşk başlar. Ancak Duru’nun asıl kimliğini öğrenen Çetin büyük bir şok yaşayacaktır. Bu geçmişten gelen sırla herkesin hayatı değişecektir.

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ 

TURBOBİT : http://turbobit.net/5bll6dwr4vt7.html

ADMİN YORUMU : HASRET BİTTİ filmi romantik-komedi tarzındaki güzel yapımlardan biri olup , vakit kaybı değil eğlenceli dakikalar geçirten bir yapımdır. izlenilmesi tavsiye olunur.

Film Bilgileri
HASRET BİTTİ TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

HASRET BİTTİ TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ |HD|

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ WWW.FİLMİNDİRİM.COM İYİ SEYİRLER DİLER GENEL BİLGİLER Vizyon Tarihi:23 Aralık 2016 Yapımı:2016 – Türkiye Tür:Komedi ,  Romantik Süre:101 Dak. Yönetmen:Ayhan Özen Oyuncular:Ceyda Ateş ,  Haldun Boysan ,  Kemal Uçar ,  Ferdi Sancar ,  Müge Esmeray Senaryo:Zeynep Yalgın Yapımcı:Özcan Asıltürk FİLMİN ÖZETİ HASRET BİTTİ Yıllardır Almanya’da gurbetçi olarak yaşayan […]

Kategori: KOMEDİ, ROMANTİK

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 584 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.