Reklamları Kapat!

HABERCİLER 1 – (2007) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER

GENEL BİLGİLER

13 Nisan 2007

2007 – ABD

Dram ,  Gerilim ,  Korku

90 Dak.

Danny Pang,  Oxide Pang Chun

Kristen Stewart ,  Jodelle Ferland ,  Jena Malone ,  Dustin Milligan ,  Dylan McDermott

Todd Farmer ,  Mark Wheaton

Sam Raimi ,  Robert G. Tapert

FİLMİN ÖZETİ

Yeni bir hayata başlamak için terkedilmiş bir çiftlik evine taşınan aile çok geçmeden evde garip şeylerin olmaya başladığını farkeder. Hong Kong korku sinemasının önde gelen yönetmenlerinden Pang Biraderlerin Amerika’da çektikleri ilk film olma özelliği taşıyan Scarecrow’un yapımcılığını “Grudge” ve “Boogeyman” filmleriyle dünyada büyük box office başarısı yakalamış olan Sam Raimi üstleniyor.Yeni bir hayata başlamak için terkedilmiş bir çiftlik evine taşınan aile çok geçmeden evde garip şeylerin olmaya başladığını farkeder. Hong Kong korku sinemasının önde gelen yönetmenlerinden Pang Biraderlerin Amerika’da çektikleri ilk film olma özelliği taşıyan Scarecrow’un yapımcılığını “Grudge” ve “Boogeyman” filmleriyle dünyada büyük box office başarısı yakalamış olan Sam Raimi üstleniyor.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

Yeni bir hayata başlamak için terkedilmiş bir çiftlik evine taşınan aile çok geçmeden evde garip şeylerin olmaya başladığını farkeder. Hong Kong korku sinemasının önde gelen yönetmenlerinden Pang Biraderlerin Amerika’da çektikleri ilk film olma özelliği taşıyan Scarecrow’un yapımcılığını “Grudge” ve “Boogeyman” filmleriyle dünyada büyük box office başarısı yakalamış olan Sam Raimi üstleniyor.

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ

TURBOBİT : http://turbobit.net/okjn76p1cdfm.html

TEK PART BEDAVA İSTER İZLE İSTER İNDİR

OPENLOAD.CO : https://openload.co/f/kHkWdRDniuU

Film Bilgileri
HABERCİLER 1 – (2007) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR

HABERCİLER 1 – (2007) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR |HD|

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER GENEL BİLGİLER Vizyon Tarihi:13 Nisan 2007 Yapımı:2007 – ABD Tür:Dram ,  Gerilim ,  Korku Süre:90 Dak. Yönetmen:Danny Pang,  Oxide Pang Chun Oyuncular:Kristen Stewart ,  Jodelle Ferland ,  Jena Malone ,  Dustin Milligan ,  Dylan McDermott Senaryo:Todd Farmer ,  Mark Wheaton Yapımcı:Sam Raimi ,  Robert G. Tapert FİLMİN ÖZETİ Yeni bir hayata başlamak için terkedilmiş bir çiftlik evine taşınan aile çok geçmeden evde garip […]

Kategori: DRAM, KORKU, MACERA

Etiketler:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 584 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.