Reklamları Kapat!

DİNOZORLARIN KIYAMETİ (2005) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER

GENEL BİLGİLER

2 Eylül 2005

2005 – ABD ,  Almanya ,  İngiltere ,  Çek Cumhuriyeti

Bilim Kurgu ,  Aksiyon ,  Dram ,  Fantastik ,  Gerilim , Macera

110 Dak.

Peter Hyams

Ben Kingsley ,  Catherine McCormack ,  Edward Burns , Corey Johnson ,  Heike Makatsch

Mark Bomback ,  Ray Bradbury ,  Andy Fickman ,  Matt Lopez ,  Thomas Dean Donnelly ,  Gregory Poirier , Joshua Oppenheimer ,  Alexander Key

Moshe Diamant ,  Howard Baldwin

FİLMİN ÖZETİ

Ray Bradbury ismi, belli başlı kitapları Türkçe’ye çevrilmeden önce, televizyon programıyla dikkat çekmişti ülkemizde. İlerleyen yıllarda ise özellikle öykü kitapları, bilim kurgu okuyucularının başucu kitaplarına dönüştü. Usta yazarın kısa bir öyküsü daha beyazperdeye zıplamaya hazırlanıyor bu aralar.
A Sound of Thunder’ın yönetmen koltuğu Peter Hyams için hazırlanıyor. Edward Burns ve Ben Kingsley de ilginç bilim kurgu yapım için kamera önüne geçecekler.
Burns filmde Kingsley’in hazırladığı bir program çercevesinde zamanda safari yolculuğu yapıyor ve ilkel dönemlere gidip zevk için dinazor avlıyor. Fakat o esnada inanılmaz bir olay gerçekleşiyor.
Adam bir kelebeği yok edince, zincirleme reaksiyon sonucu bütün bir insanlık silinir, yani tarih tersine döner. Bunun üzerine uzmanlar başka bir kelebeği yerine koyarak tarihimizi düzeltmeye, “kelebek etkisi”ni etkisiz hale getirilmeye çalışırlar.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

Anlatılan zaman yolculuğu ve evrim teorisi için kanıt teşkil edecek ama bir türlü ıspatlanamayan solucan delikleri ve dinazorlar ile şempazeler arasındaki ara tür 2055 yılı üzerinden, bu varsayımlara karşı taraf olarak gerçekmiş gibi anlatılmış.
Bu varsayımlara hala kanıt bulunamadı. Çok uzun bir sürede bulunamıyacak gibi görünüyor

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ

TURBOBİT : http://turbobit.net/bpbuwppcnatr.html

TEK PART BEDAVA İSTER İZLE İSTER İNDİR

OPENLOAD.CO : https://openload.co/f/J7ECC7Zh9jk

Film Bilgileri
DİNOZORLARIN KIYAMETİ (2005) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR

DİNOZORLARIN KIYAMETİ (2005) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR |HD|

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER GENEL BİLGİLER Vizyon Tarihi:2 Eylül 2005 Yapımı:2005 – ABD ,  Almanya ,  İngiltere ,  Çek Cumhuriyeti Tür:Bilim Kurgu ,  Aksiyon ,  Dram ,  Fantastik ,  Gerilim , Macera Süre:110 Dak. Yönetmen:Peter Hyams Oyuncular:Ben Kingsley ,  Catherine McCormack ,  Edward Burns , Corey Johnson ,  Heike Makatsch Senaryo:Mark Bomback ,  Ray Bradbury ,  Andy Fickman ,  Matt Lopez ,  Thomas Dean Donnelly ,  Gregory Poirier , Joshua Oppenheimer ,  Alexander Key Yapımcı:Moshe Diamant ,  Howard Baldwin FİLMİN ÖZETİ Ray Bradbury ismi, belli başlı kitapları Türkçe’ye çevrilmeden önce, […]

Kategori: AKSİYON, BİLİM KURGU, KORKU, MACERA

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 578 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.