Reklamları Kapat!

CEBERRUT 2016 – GÜNCEL KORKU FİLMİ İZLE-İNDİR | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

 

Güncel Korku Filmi izle —

Yönetmen : Özgür Yelence

Oyuncular : Merve Akaydın, Tolga Demircan, Meltem Özçelik

İnternet fenomeni olmak için Youtube’da video yayınları yapan dört üniversiteli genç, uyduruk videolarla bir türlü istedikleri sonuca ulaşamıyorlar. Yeni videolar çekmek için internet araştırması yapan gençler, bir villada yaşanan enteresan hikayeye rastlarlar. Fenomen olmak için, yaşanan trajik hikayenin iyi bir malzeme olacağını düşünen gençler hocalarının da yardımıyla villayı kiralarlar. Birkaç gergin görüntü çekmek isteyen gençler, kendilerini bu villada hiç ummadıkları korku dolu olayların içinde bulacaklardır. Korku film serilerini en güncel haliyle sitemizde bulabilirsiniz.

İnternette tanınabilmek için çektikleri videolarla bir türlü istedikleri sonuca ulaşamayan bir grup arkadaş, ilginç bir konu ararlarken villanın birinde yaşanan bir olayı duyarlar. Bunu kullanmak için villayı kiralayan gençler, burada gergin birkaç video çekmek isterken kendilerini hiç beklemedikleri olaylarla yüz yüze bulurlar.

Türk Film Sektörünün Güncel Korku Filmlerinden birtanesini daha sizlerin beğenisine sunuyoruz.

GÜNCEL FİLM İZLEME İNDİRME LİNKLERİ 

TURBOBİT.NET : http://turbobit.net/7cq3s63cejnh.html

UPLOADED.TO : EKLENİYOR

Film Bilgileri
CEBERRUT 2016 – GÜNCEL KORKU FİLMİ İZLE-İNDİR

CEBERRUT 2016 – GÜNCEL KORKU FİLMİ İZLE-İNDİR |HD|

  Güncel Korku Filmi izle — Yönetmen : Özgür Yelence Oyuncular : Merve Akaydın, Tolga Demircan, Meltem Özçelik İnternet fenomeni olmak için Youtube’da video yayınları yapan dört üniversiteli genç, uyduruk videolarla bir türlü istedikleri sonuca ulaşamıyorlar. Yeni videolar çekmek için internet araştırması yapan gençler, bir villada yaşanan enteresan hikayeye rastlarlar. Fenomen olmak için, yaşanan trajik […]

Kategori: KORKU

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 584 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.