Reklamları Kapat!

BAYRAM ABİ (2016) – TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ WWW.FİLMİNDİRİM.COM İYİ SEYİRLER DİLER

GENEL BİLGİLER

7 Ekim 2016

2016 – Türkiye

Komedi

109 Dak.

Erdi Dikmen

Barbaros Dikmen ,  Ayhan Taş ,  Ecem Karavus ,  Selman Ünlüsoy ,  Hamdi Alp

Erdi Dikmen

Sabri Onur Dikmen

 

FİLMİN ÖZETİ

BAYRAM ABİ Yaşı ilerlemesine rağmen halen geniş ailesiyle birlikte yaşamaya devam eden Bayramabi (Barbaros Dikmen) bir düğünde gördüğü genç ve güzel Sinem’le tanışabilmeyi kafasına takmıştır. Sinem ülkenin önde gelen kola şirketlerinden birinin reklam ve pazarlama müdürüdür. Genç kadının dikkatini çekebilmenin tek yolunun, kendi kola firmasını kurmak olduğunu düşünen Bayramabi, gazı kaçmayan bir kola üretmenin peşine düşer. Baba yadigarı şerbetçi dükkanının başına geçmeyi reddeder ve arkadaşlarının da desteğiyle zorlu ve komik maceralarla karşılaşacağı bir yola çıkar.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

BAYRAM ABİ Yaşı ilerlemesine rağmen halen geniş ailesiyle birlikte yaşamaya devam eden Bayramabi (Barbaros Dikmen) bir düğünde gördüğü genç ve güzel Sinem’le tanışabilmeyi kafasına takmıştır. Sinem ülkenin önde gelen kola şirketlerinden birinin reklam ve pazarlama müdürüdür. BAYRAM ABİ Genç kadının dikkatini çekebilmenin tek yolunun, kendi kola firmasını kurmak olduğunu düşünen Bayramabi, gazı kaçmayan bir kola üretmenin peşine düşer. Baba yadigarı şerbetçi dükkanının başına geçmeyi reddeder ve arkadaşlarının da desteğiyle zorlu ve komik maceralarla karşılaşacağı bir yola çıkar.

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ

TURBOBİT : http://turbobit.net/4qmrnbwyllu2.html

Film Bilgileri
BAYRAM ABİ (2016) – TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

BAYRAM ABİ (2016) – TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ |HD|

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ WWW.FİLMİNDİRİM.COM İYİ SEYİRLER DİLER GENEL BİLGİLER Vizyon Tarihi:7 Ekim 2016 Yapımı:2016 – Türkiye Tür:Komedi Süre:109 Dak. Yönetmen:Erdi Dikmen Oyuncular:Barbaros Dikmen ,  Ayhan Taş ,  Ecem Karavus ,  Selman Ünlüsoy ,  Hamdi Alp Senaryo:Erdi Dikmen Yapımcı:Sabri Onur Dikmen   FİLMİN ÖZETİ BAYRAM ABİ Yaşı ilerlemesine rağmen halen geniş […]

Kategori: KOMEDİ

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 584 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.