Reklamları Kapat!

Bİ O KALMIŞTI B.O.K (2016)- TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ İYİ SEYİRLER DİLER 

GENEL BİLGİLER

17 Haziran 2016

2016 – Türkiye

Fantastik ,  Komedi

94 Dak.

Burak Babayiğit

Murat Nazım Vardarlı ,  Andaç Semerci ,  Taha Ulukaya , Gülşah Yeşilot ,  Sebahat Adalar

Taha Ulukaya

FİLMİN ÖZETİ

B.O.K Hayati hayatta maddi hiçbir birikimi olmayan, meteliğe kurşun atan bir adamdır. Ailesine doğru düzgün bakamamakta, iş bulma girişimleri hep sonuçsuz kalmaktadır. Abisi Bekir ise eşinin babasından kalan kuyumcu dükkanı sayesinde gününü gün etmektedir. Hayati kurtuluşunu talih oyunlarına bağlamıştır ve bu yüzden hem abisi, hem de karısı Saniye’nin yoğun baskısı altındadır. Bunların üzerine bir de tefeciden aldığı borç parayı kaybetmiştir.
Yapımcılığını Han Prodüksiyon’un, yönetmenliğini Burak Babayiğit’in ve senaristliğini Taha Ulukaya’nın üstlendiği komedi filmi B.O.K. Yeşilçam filmlerinin sıcaklığını taşıma iddiasıyla 17 Haziran 2016’da gösterime giriyor.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ ,

Hayati hayatta maddi hiçbir birikimi olmayan, meteliğe kurşun atan bir adamdır. Ailesine doğru düzgün bakamamakta, iş bulma girişimleri hep sonuçsuz kalmaktadır. Abisi Bekir ise eşinin babasından kalan kuyumcu dükkanı sayesinde gününü gün etmektedir. Hayati kurtuluşunu talih oyunlarına bağlamıştır ve bu yüzden hem abisi, hem de karısı Saniye’nin yoğun baskısı altındadır. Bunların üzerine bir de tefeciden aldığı borç parayı kaybetmiştir.
Yapımcılığını Han Prodüksiyon’un, yönetmenliğini Burak Babayiğit’in ve senaristliğini Taha Ulukaya’nın üstlendiği komedi filmi B.O.K. Yeşilçam filmlerinin sıcaklığını taşıma iddiasıyla 17 Haziran 2016’da gösterime giriyor.

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ

TURBOBİT : http://turbobit.net/ysig8zm0xcw6.html

UPLOADED.TO : EKLENIYOR

 

Film Bilgileri
Bİ O KALMIŞTI B.O.K (2016)- TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

Bİ O KALMIŞTI B.O.K (2016)- TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ |HD|

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ İYİ SEYİRLER DİLER  GENEL BİLGİLER Vizyon Tarihi:17 Haziran 2016 Yapımı:2016 – Türkiye Tür:Fantastik ,  Komedi Süre:94 Dak. Yönetmen:Burak Babayiğit Oyuncular:Murat Nazım Vardarlı ,  Andaç Semerci ,  Taha Ulukaya , Gülşah Yeşilot ,  Sebahat Adalar Senaryo:Taha Ulukaya FİLMİN ÖZETİ B.O.K Hayati hayatta maddi hiçbir birikimi olmayan, meteliğe kurşun atan […]

Kategori: KOMEDİ

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 578 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.