Reklamları Kapat!

AKREP KRAL (2002) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER

GENEL BİLGİLER

2002 – ABD ,  Almanya ,  Belçika

Aksiyon ,  Fantastik ,  Macera

92 Dak.

Chuck Russell

Dwayne Johnson ,  Michael Clarke Duncan ,  Peter Facinelli ,  Kelly Hu ,  Bernard Hill

Stephen Sommers ,  David Hayter ,  William Osborne , Jonathan Hales

Stephen Sommers ,  Vince McMahon

FİLMİN ÖZETİ

5.000 yıl önce acımasız savaşçı kral Memnon, kaderinde çöllerin korku dolu insanlarını yönetmek olduğuna inanıyordu. Komutası altındaki zalim barbarlardan kurulu ordusuyla her tarafı sildi süpürdü ve büyük bir katliam yaptı. Öldürmediği insanları köleleştirdi. Kendisine muhalefet edenleri sistemli bir biçimde yok eden Memnon’un stratejilerinin kaynağında geleceği çok iyi gören bir büyücü vardı. Büyücünün öngörüleri sayesinde düşmanlarına ne zaman, nereden ve nasıl saldıracağını biliyordu. Bu yüzden hiçbir savaşı kaybetmedi.
Memnon’un zulmü karşısında sadece birkaç kabile direnebildi, son darbesinin kaçınılmaz olduğunu bildikleri için güçlerini birleştirme yoluna gittiler ve onu durdurabilecek tek güç olan Mathayus’un yardımını istediler. Öldürme sanatlarında beceri sahibi bir suikastçiler kuşağından gelen Mathayus, Memnon’un elindeki en tehlikeli araç olan büyücüyü safdışı edebilecek tek güçtü.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

Böylece Mathayus çok büyük cesaret ve dayanıklılık gerektiren bu savaşın içine girdi. Öncelikle ünlü Gomorrah kentinde bulunan Memnon’un sarayına gizlice sızarak şeytan ruhlu Memnon’un en değer verdiği varlığın güzeller güzeli Cassandra olduğunu keşfetti. Ancak Cassandra’yı öldürmektense onu rehin alıp ıssız Ölüm Vadisi’nin derinliklerine götürme yoluna gitti. Mathaus bir gerçeğin farkındaydı: Hayatta kalabilmenin tek çaresi, Memnon ile direkt bir çatışmaya girmekten geçiyordu.

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ

TURBOBİT : http://turbobit.net/dgh6lvrdn819.html

TEK PART BEDAVA İSTER İZLE İSTER İNDİR 

OPENLOAD.CO : https://openload.co/f/S4K3cMwqj3w

Film Bilgileri
AKREP KRAL (2002) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR

AKREP KRAL (2002) – TEK PART FİLM İZLE VE İNDİR |HD|

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ www.filmindirim.com İYİ SEYİRLER DİLER GENEL BİLGİLER Yapımı:2002 – ABD ,  Almanya ,  Belçika Tür:Aksiyon ,  Fantastik ,  Macera Süre:92 Dak. Yönetmen:Chuck Russell Oyuncular:Dwayne Johnson ,  Michael Clarke Duncan ,  Peter Facinelli ,  Kelly Hu ,  Bernard Hill Senaryo:Stephen Sommers ,  David Hayter ,  William Osborne , Jonathan Hales Yapımcı:Stephen Sommers ,  Vince McMahon FİLMİN ÖZETİ 5.000 yıl önce acımasız savaşçı kral Memnon, kaderinde çöllerin korku dolu insanlarını yönetmek olduğuna inanıyordu. Komutası altındaki zalim barbarlardan […]

Kategori: AKSİYON, MACERA

Etiketler:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 584 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.