Reklamları Kapat!

006 KAÇIŞ – TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ | HD |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

 

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

GENEL BİLGİLER

16 Mayıs 2014

2014 – Türkiye

Aksiyon ,  Komedi

Ferhat Alpözen,  Sefa Özçelik

Furat Emir ,  Serdar Tuğrul ,  Zelal Gündüz ,  Mehmet Emin Eren ,  Ferhat Alpözen

Furat Emir

FİLMİN ÖZETİ

Komedi ve aksiyon türündeki film, iki kuzenin başına gelen talihsizlik dolu macerayı konu ediniyor. Kaan ve Fikret üniversiteden mezun olduktan sonra, iş bulma amacıyla Ankara’dan İstanbul’a giderler. Ancak burada şansları yaver gitmez ve paraları da bittiğinde Ankara’ya geri dönme kararı alırlar. Otostop çekerek başladıkları bu yolculuk, bir mafya liderinin sevgilisi olan Sanem’le birlikte bir arabaya binmeleriyle birlikte kontrolden çıkar. Sanem, yüklü bir miktarda parayla kaçmakta ve peşine düşen mafyadan kurtulmaya çalışmaktadır. Macera dolu yolun sonu Ankara’ya varır ancak buradaki mafya ve emniyet de olaylara dahil olur ve işler iyice karışır.006 KAÇIŞ FİLMİ ANKARA KONULUDUR.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

Komedi ve aksiyon türündeki film, iki kuzenin başına gelen talihsizlik dolu macerayı konu ediniyor. Kaan ve Fikret üniversiteden mezun olduktan sonra, iş bulma amacıyla Ankara’dan İstanbul’a giderler. Ancak burada şansları yaver gitmez ve paraları da bittiğinde Ankara’ya geri dönme kararı alırlar. Otostop çekerek başladıkları bu yolculuk, bir mafya liderinin sevgilisi olan Sanem’le birlikte bir arabaya binmeleriyle birlikte kontrolden çıkar. Sanem, yüklü bir miktarda parayla kaçmakta ve peşine düşen mafyadan kurtulmaya çalışmaktadır. Macera dolu yolun sonu Ankara’ya varır ancak buradaki mafya ve emniyet de olaylara dahil olur ve işler iyice karışır.

TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ WWW.FİLMİNDİRİM.COM

TEK PART İNDİRME LİNKLERİ

TURBOBİT : http://turbobit.net/s40zv1w3l0jk.html

 

Film Bilgileri
006 KAÇIŞ – TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ

006 KAÇIŞ – TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ |HD|

  TÜRKİYENİN YENİ GÜNCEL FİLM İZLEME VE İNDİRME ADRESİ GENEL BİLGİLER Vizyon Tarihi:16 Mayıs 2014 Yapımı:2014 – Türkiye Tür:Aksiyon ,  Komedi Yönetmen:Ferhat Alpözen,  Sefa Özçelik Oyuncular:Furat Emir ,  Serdar Tuğrul ,  Zelal Gündüz ,  Mehmet Emin Eren ,  Ferhat Alpözen Senaryo:Furat Emir FİLMİN ÖZETİ Komedi ve aksiyon türündeki film, iki kuzenin başına gelen talihsizlik dolu […]

Kategori: AKSİYON, KOMEDİ

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 578 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.